Božský bastard - Poděkování

12. srpna 2014 v 13:21 | Admin |  Ch. Laurenova - Božský bastard
Poděkování

Naše nejvřelejší díky náleží v první řadě Holly Rootové, naší agntce, naší podporovatelce, naší baječné nindži a té největší frajerce na světě. Vzpomínáš si na ten den, kdy jsme se konečně odhodlaly a pověděly ti všechna svá tajemstí? Přijala jsi tuhle telecí stránku se stejným nadšením jako všichno ostatní. Jsi úžasný člověk. Ve stylu nadšených fanynek vzdáváme hold Adamu Wilsonovi, našemu editorovi v Gallery, že bez zaváhání přijal BB, že přijal nás a za poznámky na okraj, kterým jsme se smály (doslova) celé dny. Taky jsme šťastné, že známe aspoň jednoho chlapa, který si přečetl tenhle příběh. Slibujeme, že nikdy nepoužijeme slovo "vulva".
Dawn, za její neochvějné přátelství a projevené nadšení, když jsme navrhly, že to celé znovu přepracujeme. Díky Rachel, že znovu pečlivě přečetla původni fanfic. Moi, si úžasná kamarádka a nejlepší šéfka R&D, jakou si BB mohlo vůbec přát. A i když všeobecně upřímné poděkování fanouškům nestačí, nic lepšího nemůžeme na tomhle prostoru nabídnout. Nicméně vás ujišťujeme, že místo, které právem zaujímáte v naší společné historii, je daleko významější. To vaše láska k tomuhle příběhu, i po tom, co byl víc jak tři roky na internetu, mu zajistila takovou životaschopnost. Doufáme, že si přepracovanou knihu vychutnáte stejně jako originál. Přejeme vám všem přinejmenším jedny roztrhané kalhotky z La Perly.
Prvním čtenářkám Božského Bastarda - Martě, Erin, Kellie, Anne, Myře a Tretchen: Přepracovávat tenhle příběh do knihu s polu s vámi všemi byla ta nejúžasnější zábava a my zbožňovaly každý komentář, rýpnutí, připomínku i projev nadšení. Váš zápal nám pomohl vytrvat, když už jsme podléhaly pocitu, že jsme možná šílené, pokud se do toho vůbec pouštíme, a obzvlášť když jsme si byly jisté, že to tak je. Díky, že jste si udělaly čas a přečetly každé slovo, i když některá sprostá jsme vás nutili číst tolikrát.
Ale možná nejvíc ze všeho bychom chtěly ocenit podporu rodiny. SisterShoes, Cutest, Ninja, Bear, Blondie a Dr. Mister Shoes - vy jste nám poskytli víc než povzbuzení. Vy jste nám dopřávali čas a milovali nás
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama