Krásný záblesk v očích pálí, další den je pryč..

1. června 2013 v 18:23 | Anonym |  Write
Vytavená z kousky hmoty, sedím tu a zírám, možná spím a možná bdím. Krátky záblesk v očích pálí, další den je pryč, v korouhvi se vítr stočí, mraky táhnou dál. Věčné kráse zaprodám se, nevím jestli mám tu sílu co táhne žízeň z pouště ven, tu víru co dělá z temné noci den.
***
Ahojte, tak trochu to tady zas zanedbávám, klasika. Jsem klasickej lenivej člověk, kterej chce všechno ale jak už to má tak už to nechce. Říkám, jsem klasik. (Hlavně po ránu. =)) Možná vás zaráží nadpis, či úryvek nad tímhle mým textem (nad mými bláboly) . Ani nevím, proč, za jakým účelem nebo jak to vzniklo. Prostě jsem chtěla asi článek nějak okořenit, sama nevím.
Jinak u mě asi všechno dobrý, no všechno né, ale v určitých mezích určitě. Škola je na prd, jako vždy. Vlastně jak tak přemýšlím, co mi vlastně škola dává? Spíš mi toho hodně bere. Naše škola je neskutečná pakárna a tato instituce mi vážně snad nic nedala. V průběhu let jsem postrádala troje přezůvky, dva páry sportovní obuvi, jeden kompletní úbor do tělocviku (poté jsem se na nějaký úbor vážně vykašlala), dvě čepice a to nechci mluvit o stracených a zbytečně vypsaných prupisek, per, pastelek, barev, fixech, lepidlech atd. A to tam ještě musím trčet rok.
Toho co mi škola dává je v podstatě méně. Například mi dává a to celkem často studentský průkaz plný červené barvy, nic proti červené nemám, ale tohle není ledajaká červená, ale ponámková červená. A také né jedno zranění. Zrovna nedávno jsem si narazila palec. Ale musím uznat, že mě škola i něco naučila. Například dělat vlaštovky v hodině DVK, psát chytré krátké, ale konkrétní a hlavně užitečné taháky.
A závěrem je to obludný představení s vysvědčením. Každý vystrojený a v ruce "kopřivu" připomínající květiny, nebo květiny připomínající kopřivy? No to je snad jedno, účel to splňuje tak či tak. Ano mám nervy ze školy a z letošního vysvědčení. Pěkně jsem se toto pololetí na to vyprdla. Jo, prošla jsem, ale známky katastrofa. No jo, těžko pozdě býka honiti.
Přejdu od školy k závěru. Stejně je to úplně zbytečný téma. Stáhla jsem si film "MAMA" doufám, že bude dobrý. Recenze byly celkem v pohodě, ale tak každý divák má své kritéria. Po včerejšku relaxuji. Nikam nejdu, ani mě nikam nikdo nedostane. Sobota a já budu doma. Něco se se mnou děje. Přeji vám žhavější večer, noc než budu mít já a užijte si
víkend pořádně. I přez nezdary počasí, žít se přeci musí naplno. (To sedí od člověka který tráví den v posteli při filmech, pche.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama