Dextr, přírustek do rodiny

26. května 2013 v 21:00 | Anonym |  Mee
Ahoj,
hlásím se vám po 100 letech s novinkou. Mám novýho domácího mazla. Dostala jsem koťátko. Pojmenovala ho Dextr, protože do Dextra jak knihy tak seriálu jsem poslední dobou docela dost ujetá a když jsem se na číču podívala, prostě mi to jmeno vpálilo do hlavy.
Má asi tak 2 tejdny, možná 3 nevím už ani. Dstala jsem ho dnes. Prospal pomalu celej den, a teď mi tady běhá po celým baráku jak ujetej. No děs. Zvědavost jak se vyspím 200%centní. Ale pomalu a jistě se klidní.
Jinak jak vidíte, není to žádná rasa nebo tak. Prostě kočka domácí. Taky pujde ven, jen na chvíli ještě zůstane doma, pootravuje a pak půjde k pejskovi, protože ten už tam bez kamaráda teskne.
Jinak novinky? Krom nového mazla absolutně žádné. Jako teda jo, ale to jsou takový spíš udalosti co se staly a není to tady moc na chlubení na blogu. Nikdy nevíte kdo si to přešte.
Superstar. I když na superstár vážně nekoukám, tak dneska sem si e vyjímečně pustila. Přece jen to prej de do finále, ale j to hrůza, a toto hraje zatim asi pul hodiny ? o_O
Vážně jsem měla jit raději ven. No nic jdu si otevřít láhev vína z Francie, kteru mi dovez kámoš, dojíst můj skvělý salátek kterej sem si udělala, ten vám tady taky hodím ať mi můžete závidět.
Aloha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama