Může být hůř?!

26. listopadu 2012 v 0:28 | Anonym |  Články
Tak jsem si říkala, že už bych šla spát a tady končím, ale ne.
Spát se mi nechce a tak mě napadlo sem hodit něco málo z takových šílenějších věcí.
Jen mě napadlo, třeba jaký mohly být věci a způsoby mučení v dávný době.
Takové ty bizardnější.
Tak kouknem na to, clic Celý článek.

1. Smrt přeříznutím
Tohle rozhodně nebyla žádná příjemná legrace. Ale pro popravčího to byla dost jednoduchá práce, na kterou není třeba ani příliš příprav a náčiní. Takovou pilu měl v době, kdy se tato poprava užívala, vlastně každý doma.
Princip spočíval v tom, že se zloděj, cizoložník, čarodějnice nebo vrah pověsili vzhůru nohama. To mělo toho člověka jednak zesměšnit, a pak také zajistit, aby déle trpěl - když jste vzhůru nohama, krev vám proudí víc do mozku a je mnohem těžší jen tak ztratit vědomí.
Při tomto druhu popravy byli lidé buďto zcela přeříznuti, nebo jenom ladně naříznuti a pak pomalu umírali v příšerných bolestech.
2.Železná panna
Je skoro na každém českém hradě. Byla to hojně využívaná hračka a ten, kdo ji vymyslel, byl asi pěkný úchylák. Nebo úchylačka, protože se říká, že první, kdo používal něco podobného, měla být Alžběta Báthoryová v 17. století.
Do téhle útulné skřínky se vestoje nasoukal člověk, zavřela se jeho část, aby se nemohl ani hnout a pak už přišel hřeb večera. Poslední zavírací část, která byla vyplněna noži, hřebíky nebo cokoliv jiným a ostrým. Jakmile se tahle část zcela uzavřela, osoba ve skřínce byla prošpikována.
Je dost pravděpodobné, že při tomto druhu popravy oběti také neumíraly úplně nejrychleji.
3.Jidášova stolice
Jidášova stolice - tak se oficiálně jmenoval mučící a popravčí nástroj, který byl ve své podstatě opravdu anální vrtačkou. Mučený se přivázal do vzduchu s roztaženýma nohama, ladně se usadil na sedačku, která neměla nahoře polštářek, ale nepříjemnou pyramidu a potom se začalo se sedačkou pomalu otáčet. Zavrtávala se hlouběji a hlouběji do těla oběti, až ji ve své podstatě roztrhala na kusy.
Tuto stoličku používala zejména španělská inkvizice a když byla mučena žena, popravčí vrtačku rád zaváděl vaginálně. Katové byli v podstatě dost úchylná čuňata.
4. Kolečko se nám polámalo
Lámání kolem byla také dost oblíbená aktivita ve středověku. Na kolo z povozu byl uvázán člověk, kterému pak popravčí s kladívkem ladně rozlámal všechny kosti v těle. Takový polámaný člověk zpravidla ještě žil, takže byl s rozlámanými kostmi v kole ponechán svému osudu.
Toho dost využívalo ptactvo, které si pochutnávalo na očních bulvách, nebo jiná zvěř, která si zase ráda pochutnávala na čemkoliv.
Můžete znát například z filmu : Máj
5.Zuřící býk
Neexistuje snad vymakanější popravčí zařízení. V Řecku prostě byli kvalitní vynálezci.
Tohoto dutého býka z mosazi vymyslel jistý Perillos z Atén, a že měl za ušima! Člověk uvnitř totiž trpěl jak nejvíc jen mohl trpět a všichni, kdo to sledovali z venku, viděli jen zábavného funícího býka.
Do duté mosazné konstrukce byl totiž vložen člověk a pod býkem byl zapálen oheň. Jelikož byl býk z mosazi, velice rychle se zahřál a člověk uvnitř se začal pomalu ale jistě smažit. Pára vystupovala býkovi z nosu a uvnitř byla série trubiček a výpustí, které způsobily, že venku vůbec nebyl slyšet křik trpícího člověka uvnitř. Ven vycházely jen zvuky připomínající býčí mručení!
Takový geniální vynález je vážně hodný respektu.

Tak copak lidi, chtěli by jste žít v těch dobách a něco provést? ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - monika - - monika - | E-mail | Web | 26. listopadu 2012 v 12:58 | Reagovat

dík ...

2 *Aninka* *Aninka* | Web | 26. listopadu 2012 v 12:58 | Reagovat

ahoj, ohľadne toho spriatelenia, napíš mi do rubriky wanna be affs :)

3 photomars photomars | Web | 27. listopadu 2012 v 19:48 | Reagovat

Tyvole to je maso! Jestli je všechno tak ladné, jak říkáš, pak by se to mohlo praktikovat i dnes ... Za ty nejhorší zločiny jen sedět je někdy vážně málo..

4 Smrt-Židům Smrt-Židům | 31. prosince 2014 v 5:40 | Reagovat

kurva psychopati skurvený, a vy taky kurva jak se tohle muže někomu líbit?!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama